GOTOWE PLANY TRENINGOWE


Nic nie zastąpi indywidualnej pracy z dobrym trenerem, ale dla wielu sportowców gotowy plan treningowy może stanowić świetny drogowskaz do osiągnięcia założonego celu. W prezentowanych planach wykorzystuję wieloletnie doświadczenie, sprawdzone w ogniu walki metody oraz najnowsze badania naukowe. Budowałem programy treningowe stawiając sobie dwa nadrzędne cele: mają być najbardziej skuteczne i całkowicie bezpieczne.

Poza programem treningowym otrzymasz w pakiecie bazę wiedzy w formie instrukcji, filmów i porad dotyczących realizacji treningów, żywienia, regeneracji czy startu w zawodach. Proponowane treningi bazują przede wszystkim na subiektywnym odczuwaniu wysiłku, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykorzystać pomiar mocy czy tempo biegu - oczywiście podpowiadam jak to wszystko stosować.

Plany stworzone są przy wykorzystaniu intuicyjnej i przyjaznej użytkownikom platformy TRAINING PEAKS. Każdy plan możesz wykorzystać w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie, a po jego realizacji możesz użyć go ponownie (otrzymasz wskazówki jak zrobić to efektywnie!).

Programy zostały opracowane pod kątem przygotowań do różnych dystansów na wybranych poziomach zaawansowania. Szczegóły każdego planu w linkach poniżej.

Pytania kierujcie na: